Chale Beija Flor Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Chale Beija Flor Villa Santo André biedt plaats aan maximaal 4 gasten en bevindt zich op een eersteklas locatie op 2 km van bezienswaardigheden als de Igreja de Nossa Senhora da Conceição.
Bij de gezellige villa verblijft u op 10 minuten rjden weg van de Mirante en op 15 minuten rjden weg van Monumento em homenagem a Primeira Missa celebrada no Brasil. Het vakantiehuis is 3 km verwijderd van Casa de Camara e Cadeia gesitueerd.
De gesitueerde in Santo André Chale Beija Flor Villa heeft een koelkast in een complete keuken voor self-catering. Restaurante El Floridita serveert Zuid-Amerikaanse specialiteiten en ligt op loopafstand van nog geen 5 minuten hiervandaan.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt gezellige Chale Beija Flor Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, gezellige Chale Beija Flor Villa biedt WiFi aan. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Chale Beija Flor Villa te bezoeken?
Gasten van Chale Beija Flor Villa kunnen eten in Restaurante El Floridita restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Hoeveel gasten kan gezellige Chale Beija Flor Villa ontvangen?
De accommodatiecapaciteit van gezellige Chale Beija Flor Villa is voor maximaal 4 personen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Chale Beija Flor Villa?
Chale Beija Flor Villa beschikt over een complete keuken met een koelkast. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Gasten die in de villa verblijven, kunnen gemakkelijk de Mirante en Monumento em homenagem a Primeira Missa celebrada no Brasil bereiken, die respectievelijk op 3 km afstand van de accommodatie en op 3,1 km afstand liggen.